Wyprawy Travel

Zapraszamy na wycieczkę objazdową do Gruzji. Kraju przepięknych krajobrazów, niesamowitych zabytków, gościnnych ludzi i znakomitego wina. Elastyczność to jeden ze znaków rozpoznawczych nomads4x4. Wycieczka busem jest opcją dla tych, którzy cenią komfort podczas podróży. Można wybrać oferowany przez nas program zwiedzania lub możemy dopasować plan do Waszych preferencji.

Do Gruzji warto wybrać się przez cały rok. Jednak w okresie letnim jest najprzyjemniej. Nad Morzem Czarnym gdzie panuje klimat subtropikalny temperatury sprzyjają kąpielom, a w górach Kaukazu powietrze jest przejrzyste. Dni są długie, co sprzyja spacerom i zwiedzaniu.

Kachetia- wspaniały winiarski region Gruzji przywita nas najlepszym winem. Tbilisi kolorowa stolica oczaruje labiryntem uliczek Starego Miasta, niezliczoną ilością kawiarenek i restauracji. Batumi położone w regionie Adżaria kusi wszystkich spragnionych słońca i plażowania. Wytchnienie od upału znajdziemy w niedalekim fantastycznym Ogrodzie Botanicznym, po drodze na targu rybnym zakupimy świeże owoce morza, które zostaną przygotowane w jednej z pobliskich restauracji. W Swanetii zachwyci nas oszałamiający widok na najwyższe szczyty Kaukazu wyłaniające się spomiędzy kamiennych wież. To tylko namiastka niezliczonych atrakcji Gruzji, są tu również takie, o których nie piszą w przewodnikach.

Urlop w Gruzji jest doskonałym pomysłem, ten przepiękny gościnny kraj ma nam do zaoferowania niezwykłe krajobrazy i zabytki a gruzińska gościnność miło Was zaskoczy.